.

.

Популарната XINTOWN Мажите Тим Велосипед Дресови Лигавче Шорцеви поставува Зелена Про Велосипедизам Џерси Црна Облека Кошули mtb Велосипед Врвот за машки

Популарната XINTOWN Мажите Тим Велосипед Дресови Лигавче Шорцеви поставува Зелена Про Велосипедизам Џерси Црна

Оценка на посетителот:

DEN 1454.00 -5 %
DEN 1530.72
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Кога плаќање, забелешки Големина
Опис :
100% Нови и Високо Квалитетен Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа
Пакетот Вклучува :
1 Парче x Велосипед Јакна
1 Piece x Велосипед Лигавче Шорцеви со подлога
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Можете да се меша големина на краток и џерси, ги направи сет .
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.

Карактеристики на предлогот

Големина:
4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
weimostar
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Патент Должина:
Целосна
is_customized:
Yes
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Пол:
Мажи
Тип:
Џерси Поставува
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Број На Модел На:
Велосипед Дресови Шорцеви
Тип:
Велосипедизам Џерси Поставува

Купувачи како што избираат