.

.

година авто кожа перница душеци за фолксваген шкода octavia столче покрива целосно опкружен 4 сезони бесплатен превозот додатоци

година авто кожа перница душеци за фолксваген шкода octavia столче покрива целосно опкружен 4 сезони бесплатен

Оценка на посетителот:

DEN 11034.00 -5 %
DEN 11615.04
Залиха
Достапно за нарачка


Контактирајте Со Нас
· Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!.
· Да ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така, може да го напишете вашиот клиент е превозот адреса директно во вашата нарачка)
Увозни давачки
· Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
Црна, Бела, Сива, Црвена, Портокалова, Жолта, Сина, Виолетова, Кафена
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Вода-Доказ,Складирање & Tidying,Основна Функција
Објектот Ширина:
60cm
Бренд Име:
Да Вашиот Вкус авто додатоци
Mfg Серија Број:
Се прилагодите
Материјал Тип:
PU
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Должина:
90cm
Објектот Висина:
30cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Автомобил Направи:
сите
Специјални Функции:
водоотпорен трајни долготрајни трендовски атмосфера
Материјал Тип:
СТП Кожа

Купувачи како што избираат