.

.

12pcs/многу Новина Sunflowers во облик на гел пенкало Симпатична Силикони насмевка лице 0.38 мм црно цвет мастило пенкало корејски канцелариски училиште снабдување

12pcs/многу Новина Sunflowers во облик на гел пенкало Симпатична Силикони насмевка лице 0.38 мм црно цвет мастило

Оценка на посетителот:

DEN 239.52
Залиха
Достапно за нарачка


12pcs/многу Новина Sunflowers во облик на гел пенкало Симпатична Силикони насмевка лице 0.38 мм црно цвет мастило пенкало корејски канцелариски училиште снабдување на Телото дизајн : како на сликата Пишување piont : 0.38 mm Мастило боја : црна Димензии : за 18.5 cm Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина. Функција : Гел пенкало / Подарок. Пакет : ова е 12 компјутери/многу, ќе се испрати по случаен избор на боја
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА на Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.ups.com/cn Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.fedex.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html 1. Испорака Датум Погоре Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
ОБЈЕКТОТ ФОТОГРАФИЈА Разлики Во Бојата Може да Биде Предизвикана Од Некои Други Причини, Како
Како Боја Одраз Во Мониторот, Снимањето Опрема, Осветлување,
Позадина Итн, Ве Молиме Во Вид Преовладува.
Поради Макро Фотографија, На Физичка Големина Не Е Еднаков На
На Сликата, Ве Молиме Изберете Соодветна Големина Кога Ставање
Цел. Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
ШОПИНГ ПРОЦЕС
ПЛАЌАЊЕ 1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре.
2. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
3. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.
4. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
5. (Центар За Помош)
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА НОВОДОЈДЕНИ
Ве Молиме Сте Секогаш Информирани.
Ние Сме Секогаш За Пребројување На Вообичаениот Соработка.

Карактеристики на предлогот

Мастило Боја:
Црна
Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.38 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Бренд Име:
HASFER
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Број На Модел На:
xgel0286
Материјал:
Пластични

Купувачи како што избираат