.

.

Mandrake Жаба одговараат кратко sleeve кошула Polyster/памук Човек Тактички кошула Тактички TDU Брз Напад Кошула Кратко Sleeve

Mandrake Жаба одговараат кратко sleeve кошула Polyster/памук Човек Тактички кошула Тактички TDU Брз Напад Кошула

Оценка на посетителот:

DEN 767.52
Залиха
Достапно за нарачка


Mandrake Жаба одговараат кратко sleeve кошула Polyster/памук Човек Тактички кошула Тактички TDU Брз Напад Кошула Кратко Sleeve Опис на Производот Војска Жаба одговараат кратко sleeve кошула Typhon Polyster/памук Човек Тактички кошула Тактички TDU Брза
1.Одговара за Војската, Воената, Отворено, Airsoft.
2.Кратко Sleeve
3.полиестер /памук
1. Одговара за Војската, Воената, Отворено, Airsoft. 2. Еден џебови во ракавот , еден циклус во ракавот за рака значка 3.4 факултативна боја : Mardrake Highlander Typhon Планина КП Atacas 4.Кратко sleeve Т-маица 5.4 факултативна големини M L XL XXL
Mandrake Жаба одговараат кратко sleeve кошула обука Polyster/памук Човек Тактички кошула Тактички TDU Брз Напад Кошула Кратко Sleeve
Големина S Должина 68 CM Рамо 48 Cm Градите 100cm Ракав 23cm
Големина M Должина 70cm Рамо 50cm Градите 104cm Ракав 23cm
Големина L Должина 71cm Рамо 52cm Градите 108cm Ракав 25cm
Големина XL Должина 72cm Рамо 54cm Градите 112cm Ракав 25cm
Големина XXL Должина 74cm Рамо 56cm Градите 116cm Ракав 27cm
Безбедност Должност Униформи

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
Turtleneck
Sleeve Стил:
краток ракав
Ткаенина Тип:
Платно
Материјал:
Памук,Полиестер
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
планина
Број На Модел На:
TGBS217
Точка име :
Воена Жаба одговараат кратко sleeve T-shirt
Факултативна Боја:
Highlander Typhon Mandrake
Големина:
S M L XL XXL

Купувачи како што избираат