.

.

Голема глава слој кожа кожата, масло, восок кожа кожа Бул прирачник DIY 2.2 mm дебела кожа материјал

Голема глава слој кожа кожата, масло, восок кожа кожа Бул прирачник DIY 2.2 mm дебела кожа материјал

Оценка на посетителот:

DEN 575.52
Залиха
Достапно за нарачка


Помеѓу првиот слој на масло, восок црвено дебелина 2~2.3 mm
Погоден за завиткување кеса кеса паричникот кеси рака торба tn на кожата
Вистинска кожа во дефект, ние се обидуваме да се избегнат големи, мали, исто така може да биде во можност да се избегне. Во исто време се прикаже различни, снимање технологија и други прашања исто така, ќе имаат одредена боја, ако боја барања се многу, најмногу многу комуникации и услуги на клиентите за да се намали недоразбирање и среќен шопинг.

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Багаж,Мебел,Чанта,Облека,Појас,Чевли
Материјал:
Крава На Кожата
Број На Модел На:
654657
Дебелина:
2~2.3
Големина:
21*14
Тип:
Жито
Шема:
Заврши
Големина:
21*14
Текстурата на материјалот:
Leatherwear
Leatherwear:
DIY

Купувачи како што избираат