.

.

QUWIND 2A/1А 4 Портен USB 5V Ѕид Адаптер за полнење за iPhone Телефон Таблета НИ Приклучок

QUWIND 2A/1А 4 Портен USB 5V Ѕид Адаптер за полнење за iPhone Телефон Таблета НИ Приклучок

Оценка на посетителот:

DEN 144.00 -32 %
DEN 212.64
Залиха
Достапно за нарачка

Паметен полнач со чип во внатрешноста да се открие и да натпревар тековната Анти-огнени, цврсти и носат-отпорни, АБС материјал Целосно ги замени со други полначи Текот напон заштита, во текот тековната заштита и краток спој заштита за да се обезбеди stably полнење и дигитални уреди за одбрана Со 4 USB порти за полнење 4 уреди во исто време Спецификации Материјал, ABS Адаптер НИ Приклучок за Внесување на 100-240 V 50/60 Hz 0.35 На Излез 5 V / 3А(Макс) Тежина 1.48 мл / 42g Пакетот Вклучува 1 x Полнач

Карактеристики на предлогот

боја:
Црвена, Сина, Златна, Сребрена, Виолетова
Приклучок Тип:
US
Извор На Енергија:
USB,A. C. Извор
Компатибилен Бренд:
LG,Blackberry,Meizu,ZTE,Nokia,Универзална,xiaomi,HTC,Lenovo,Apple,Samsung,Motorola
Квалитетот сертификација:
CE,CCC
На текст:
100-240V/0.3 А
Тип:
Десктоп
Излез:
5V/3А
Број На Модел На:
789232323
Бренд Име:
QUWIND
USB Порти:
4
Излезен Интерфејс:
USB
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Капацитетот на батеријата(mAh):
1001-2000

Купувачи како што избираат