.

.

1pcs FY-610 ,од не ' Рѓосувачки челик рамен и жлеб електрични griddle, Електричен Контакт Скара

1pcs FY-610 ,од не ' Рѓосувачки челик рамен и жлеб електрични griddle, Електричен Контакт Скара

Оценка на посетителот:

DEN 8938.00 -5 %
DEN 9408.00
Залиха
Достапно за нарачка


1pcs FY-610 ,од не ' Рѓосувачки челик рамен и жлеб електрични griddle, Електричен Контакт Скара Информации :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
сликата покажува
Describtion
Бендот : Jieyi
Модел : FY-610
Напон : 220 v или 110v
Моќност : 5.0 kw
Тип : Загрејте на електрична пит
Тежина : 31kg
Бифтек плоча дебелина : 11mm
Бифтек плоча големина : 595*400mm
Пакување : krabičkách
Поле на примена : Чај ресторан опрема, торта соба опрема,
пекарница опрема, западен стил храна продавница опрема, пијат продавница опрема

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела
Бренд Име:
ZJMZYM
Функција:
Не-Стап Површината За Готвење
Долниот Скара Големина:
595*400mm
сертификација:
CE
Горниот Скара Големина:
595*400mm
Мулти-опрема Температура Прилагодување:
Yes
Тип:
Електричен Контакт Скара
Не-Стап Материјал:
Тефлон
Број На Модел На:
FY-610
Bakeware Тип:
Станот пан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
5000W
Напон (V):
110V или 220V
Целокупната Димензии:
600X505X360MM
Тежина:
31kg
Главната Цел:
Чај ресторан опрема, торта соба опрема, пекарница опрема
Пакување:
Krabičkách
Бифтек плоча дебелина:
11mm
Скара одбор големина:
595*400mm
Број На Производ:
G147

Купувачи како што избираат