.

.

JAMULAR Bling Сјајот Пенливи Мека Случај За iphone 6 6s 7 8 Плус СТП Кожа Телефон Маска За iphone X 5 5s SE 6 6s 7 Capa Funda

JAMULAR Bling Сјајот Пенливи Мека Случај За iphone 6 6s 7 8 Плус СТП Кожа Телефон Маска За iphone X 5 5s SE

Оценка на посетителот:

DEN 168.00 -10 %
DEN 186.24
Залиха
Достапно за нарачка


Луксузна Bling Сјајот Пенливи Мека Случај За iphone X 10 6 6s Плус SE 5 5s СТП Кожа Телефон Маска За iphone 7 Плус 6 6s Capa Fundas
1.100% Сосема Нов
2.Направени од високо-квалитетни Пластични
3.Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме.
4.Заштитете го вашиот телефон од прашина,гребење и шок.
5.Боја : Како На Слики

Карактеристики на предлогот

Материјал:
За Iphone SE 5 5S, За Iphone 6 6s, За Iphone 6 6s Плус, За Iphone 7, За Iphone 7 Плус, За Iphone 8, За Iphone 8 Плус, За Iphone X
Бренд Име:
jamular
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 8,iPhone X,iPhone 6,iPhone 8 Плус,iPhone SE,iPhone 7 Плус
дизајн:
Обична,Сјајни,Сјај
Големина:
5.8 Inch 4.7 Inch 5.5 Inch 4 Inch
Карактеристики:
Светла Сјај Случај
Тип:
Случај

Купувачи како што избираат