.

.

Томас Стил База Линк Шарм Нараквица со Среќа Шарм, Глам Накит Душата Подарок за Жените TS B274

Томас Стил База Линк Шарм Нараквица со Среќа Шарм, Глам Накит Душата Подарок за Жените TS B274

Оценка на посетителот:

DEN 409.00 -28 %
DEN 568.80
Залиха
Достапно за нарачка


Нараквица со Среќа шарм
Сребрена, црна циркони Ширина : 0.7 cm Должина 18cm Одговара 15cm-17cm Зглоб Должина 19cm Одговара 16cm-18cm Зглоб Должина 20cm Одговара 16cm-19cm врвката за Секој ПОСЕБЕН ПРИЛОГ Шарм Дополнително се Надградува Нараквица.

Карактеристики на предлогот

Должина:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
TS B274
is_customized:
No
Бренд Име:
hemiston
превозот:
Бесплатен превозот
Услуга:
Пад на превозот
Шема:
Љубов / Мода /Глам /Душата

Купувачи како што избираат