.

.

10PCS PDC паркинг сензор Сензор За Дистанца Dodge Рам 1500 2500 3500 Chrysler 300 Џип Слобода 1EW63AXRAA 0263003790

10PCS PDC паркинг сензор Сензор За Дистанца Dodge Рам 1500 2500 3500 Chrysler 300 Џип Слобода 1EW63AXRAA 0263003790

Оценка на посетителот:

DEN 2650.00 -20 %
DEN 3312.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сите Наши производи за поддршка на големо, ве молиме контактирајте ме пред ставање на налози.благодарам многу!!!
Сите руски клиенти, ве молиме оставете ги вашите име и презиме,ви благодарам многу !
Наслов : Паркинг Растојание Контрола / Паркинг Систем
Реден број : 1 EW63 AXRAA
Дисплеј работна температура : -20 - 70
Откривање на далечина : 0.3 - 3.0 m
Главната кутија големина : 8 X5 X4cm

Карактеристики на предлогот

OSD Language:
Бренд Име:
Heng-СЛУШАЈТЕ
Име На Модел:
1EW63AXRAA
Разговор Опсег:
0.2 m
Тип:
Невидливи
Материјал Тип:
Пластични

Купувачи како што избираат