.

.

Led Висок Залив Светла 70w 100w 150w 200w Led Висок Залив Led Светилка За Фабрика/ / Прием/Работилница Индустриски светилка

Led Висок Залив Светла 70w 100w 150w 200w Led Висок Залив Led Светилка За Фабрика/ / Прием/Работилница Индустриски

Оценка на посетителот:

DEN 35640.00 -25 %
DEN 47520.00
Залиха
Достапно за нарачка

Во меѓувреме ве молиме да ни кажете што дефектот е, да се елиминира несоодветното користење. Гаранција : 5 години
Купување Забелешка :
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Домување материјал : Алуминиум
2. Сите предмети се одликува со заштитен Балон за да се обезбеди вашите производи пристигне во совршена состојба. Led Драјвер : Meanwell
11. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Карактеристики на предлогот

Wattage:
70w, 100w, 150w, 200w
Употреба:
Индустриски
Бренд Име:
MUCHTING
Карактеристики:
НЛО led залив светлина
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 Години
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CE,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Напон:
85-265V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
01

Купувачи како што избираат