.

.

Aldnoah Нула Нина Klein Cosplay Костим Кошули, здолниште и вратоврска

Aldnoah Нула Нина Klein Cosplay Костим Кошули, здолниште и вратоврска

Оценка на посетителот:

DEN 2399.52
Залиха
Достапно за нарачка

Но, ние ќе треба вашата помош за да ни нудат фотографии за нас да знаат дека производите се лоши во квалитетот.
За Пакет
Сите наши производи ќе бидат разгледани пред превозот и ќе биде добро спакувани во случај тоа ќе биде оштетен во превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понудиме на нашите најдобри услуга и најдобрите производи.com е во право. Ако враќањето е предизвикана само кога купувачи не се задоволни со стилови или бои или било какви други причини кои не се однесуваат на квалитетот, купувачите треба да ги сноси превозот цена. Откако ќе го потврдите на производ од нас, ние ќе го цениме ако го оставите позитивен фидбек (5 ѕвезди) и во нашата продавница. Комуникацијата е многу важна. (Ве молиме прифатете дека ќе има мала разлика бидејќи на светлината во фотографирањето.
За Враќање На Производ
1. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме сите околу фотографии на нашиот производ.
Само прилагоди е најсоодветен, децата и возрасните може да се прилагоди. Тоа е околу 15 до 30 дена.
За Превозот Адреса
Ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се стави кога ставање на нарачки во Aliexpress.Јас f враќањето настанува кога постои проблем во нашите производи, ние ќе го сноси такси превозот. Откако ќе брод од пратката, превозот компанија контроли кога пратката да биде предаден. Но, ако не сте задоволни со нашиот производ, можете да контактирате со нас најпрво пред да замине повратни информации. Ако ти е гајле детали многу, ве молиме проверете нашите детални фотографии како внимателно како е можно. Ве молиме да користите кутија за пакување на производот, така што тоа нема да биде оштетен, додека превозот. И ве молам не се разбере дека ние не наплата откако ќе се добие производ назад.) Ако сакате да се добие објектот побрзо, можете да изберете DHL, или ЕМС. Ако е потребно подолго отколку што очекував, ве молиме кажете ни и ние ќе се провери и брза испорака компанија.Ако сакате обичај се облекуваат,треба да изберете слободни големина ,и остави порака за вашата висина,градите,половината,колковите и рамо големина и изберете слободни големина
За Производот
Сите наши производи се исти како што се слики покажуваат.
За Превозот Методи и Превозот Дена
По добивањето на својата цел, ние ќе организира пратка во рок од 3 дена.
Ве молиме да не информирате пред да го испратите назад производи, така што ќе може да добие производ без проблеми. Ние ќе се обидеме потрудиме да даде решение откако ќе рече купување искуство не е толку добра како што се очекуваше. Ние ќе ви даде попуст на производите во иднина наредби. Ако би сакале да ги пратите на својата цел, може да се оди со цел за детали или на E-mail ни за ch ecking. Ако би сакале ни да брод од страна на Кина Пост Воздух Пошта која е слободно, тоа ќе потрае подолго време за да се дојде.) Она што го гледате е она што ќе добиете.
Вашето задоволство е наш приоритет. Ние ќе брод објектот на адреса оставена во Aliexpress. И ние не може да се вратат кога производот е лошо за reselling. Вие би можеле да ни го покаже позитивни повратните информации што го направи за нас
еднаш би сакале да се одржи повеќе наредби со нас. (Внимание : Турција и Бразил купувачи ве молиме не го изберат овој метод, бидејќи тоа не можат да пристигнат во Турција и Бразил. Земете САД како пример, тоа ќе потрае околу 5 до 7 дена да пристигне од страна EMS и 3 до 5 дена страна на курирската служба DHL.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Aldnoah Нула
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Нина Klein

Купувачи како што избираат