.

.

Talentool Бесплатен Превозот 2 парчиња/set Природен Дијамант Engraver Малку со 100 степен Кол 6mm за cnc машина

Talentool Бесплатен Превозот 2 парчиња/set Природен Дијамант Engraver Малку со 100 степен Кол 6mm за cnc машина

Оценка на посетителот:

DEN 816.00
Залиха
Достапно за нарачка


Talentool Бесплатен Превозот 2 парчиња/set Природен Дијамант Engraver Малку со 100 степен Кол 6mm за cnc машина
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет се Користи за Гравирање на Метал и Стакло, Камен Glod За cnc Машина
Спецификација : Име : Дијамант Влечете Engraver Материјал : Природен Дијамант Боја : Сребрена Боја Како Qicture Прикажани Дијаметар : 6 MM (0.24") Диплома : 100 степен Тип : 2 парчиња/set
Други големина на :
Степенот на Дијамант Влечете Engraver Малку : 60 степен 70 степен 80 степен 90 степени 100 степен 110 степен
120 степен 130 степен 140 степен 150 степен
Ако ви треба други големина,pls контактирајте ме
Пакет Се Вклучени :
2 парчиња X Дијамант Влечете Engraver Малку со 100 степен Кол 6mm

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
TJD - 6
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Е - прилагодена:
Yes
Име:
Природен Дијамант Engraver Малку за Стакло Камен
Дијамант Влечете Engraver Дијаметар:
6MM(0.24)
Дијамант Engraver Малку Материјал:
Еден кристално
Вкупна Должина:
50mm(1.97)
Посебни Големина:
Можат да бидат прилагодени за вас според вашите барања
Дијамант Engraver Малку Степен:
100degree
Дијамант Влечете Engraver Користење:
Гравирање на Метал и Стакло, Камен Glod
боја:
Како на сликата прикажани

Купувачи како што избираат