.

.

50pcs Дрво Scrapbooking Carft Борови Елка за Домашна Декорација 34x29mm MT0253

50pcs Дрво Scrapbooking Carft Борови Елка за Домашна Декорација 34x29mm MT0253

Оценка на посетителот:

DEN 114.00 -5 %
DEN 119.52
Залиха
Достапно за нарачка


Answer : ___________________________ Note :
2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на број )
3.Ако не се согласувате ,ве молиме размислете повторно пред цел. Ви благодариме за разбирањето!
4.Ако имате било какви проблеми,ве Молиме контактирајте со нас.
50pcs Дрво Scrapbooking Carft Борови Елка за Домашна Декорација 34x29mm MT0253
Материјал
Дрво
Големина
Прибл : 34x29mm
Дупка Големина : 1,3 милиметри
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Мешани
Количина
Ќе добиете 50 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
MT0253
Имајте на ум.
Тие би можеле да се откажам,пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
Превозот
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa,кредитни картички, реално банкарски трансфери,
offline плаќања(банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Перат,Без Никел
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Обликот:
X-Форма
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
MT0253
Употреба:
Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
промет на големо и промет на мало со:
retail&трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
Снегулка-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
is_customized:
Yes
Големина:
34x29mm

Купувачи како што избираат