.

.

TD025M 06T 28231-27500 49173-02612 49173-02622 Турбо За HYUNDAI Акцент Getz Матрица За KIA Cerato Рио 2001 - D3EA 1.5 L CRDI 82HP

TD025M 06T 28231-27500 49173-02612 49173-02622 Турбо За HYUNDAI Акцент Getz Матрица За KIA Cerato Рио 2001

Оценка на посетителот:

DEN 10514.00 -10 %
DEN 11682.72
Залиха
Достапно за нарачка

ние ќе песна секој ден премногу. Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.5 CRDI 82 HP 109 HP 2001-05 Ладење : Масло за ладење Масло за подмачкување САМО
Примена : 1. Ние само го продаде добар квалитет на производи, и никогаш нема да се продаде лош квалитет, евтини, не по-продажба заштита производи, бидејќи таквите производи набавка ќе се трошат време и пари.0 L Xdi TD05-12 G-6 49178-03122 49178-02385 28230-45000 За Мицубиши Fuso Canter 4 D34 T 3.
Тоа трае околу 6-9 дена да брод на овие Земји.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Име На Модел:
TD025 49173-02610 28231-27500 За Hyundai Акцент 1.5 L D3EA
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
25inch
Модел Година:
2001-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркало-K418; Турбина Вратило-42CrMo;
Објектот Висина:
28inch
Автомобил Производител:
Hyundai
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Објектот Должина:
29inch
Објектот Тежина:
5kg
Турбо Модел :
TD025 TD025M Турбополнач Турбо Турбина
Дел Број:
49173-02620 49173-02612 49173-02622 49173-02610
ОЕМ број:
28231-27500 2823127500 28231 27500
Апликацијата возило:
За HYUNDAI Акцент Матрица Getz За KIA Cerato Рио 1.5 L CRDi 2001-
Примена на моторот:
D3EA 1.5 L CRDI 82HP
Дел Број .:
49173 02620 49173 02612 49173 02622 49173 02610
Дел Број ..:
4917302620 4917302612 4917302622 4917302610
Ладење:
Масло за ладење 100% НОВИ

Купувачи како што избираат