.

.

Бесплатен превозот Rakudai Kishi не Коњаница IKKI KUROGANE cosplay костим

Бесплатен превозот Rakudai Kishi не Коњаница IKKI KUROGANE cosplay костим

Оценка на посетителот:

DEN 2932.00 -6 %
DEN 3119.52
Залиха
Достапно за нарачка


1, Ако сопствени направени ,ве молиме изберете големина од нашата големина на табела и оставете го вашиот биста,половината,колковите и висина големина во "оставете порака за да продавачот" кутија кога ќе го поставите цел
2,Нашите костим е предаден од страна на Кина Пост Воздух Пошта,потребно е 30-50 дена во различни земји, 60-90 дена да Бразил.Ако ви треба тоа во брзање,ве молиме изберете локација за подигнување како вашиот превозот метод,ние не го прифати вкупно наплата или враќање костим се должи на превозот задоцнување,ви благодариме за вашата соработка.
3, Големина може да се 3cm разликата се должи на рачно мерење, мало боја разлика можеби причината поради различни следи и фотографија на светлината.

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
Rakudai Kishi не Говеда
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Врвот,панталони
Пол:
Мажи
Материјал:
Единствен Платно
Знаци:
Ikki Kurogane
Компоненти:
само костим +вратоврска+грб
sorce:
rakudai kishi не коњаница

Купувачи како што избираат