.

.

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПОРТРЕТ МАСЛОТО НА ПЛАТНО:ЦАР НИКОЛА II 24X36

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПОРТРЕТ МАСЛОТО НА ПЛАТНО:ЦАР НИКОЛА II 24X36

Оценка на посетителот:

DEN 2304.00 -20 %
DEN 2879.52
Залиха
Достапно за нарачка

Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска.54 см (без влошки, без рамка) Раб Задржани огледало работ 3-5cm време на Испорака
1. Ви благодариме!
2. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект .
Куповна цена не покрива било применлив данок или должност која може да биде обвинет од страна на царинската управа . Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци.
Материјал Платно Печатење со Квалитет на рејтинг AAAA+ Висок квалитет. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба.
Испорака детали
Ако имате намера да ја понудата за повеќе од 1 предмет, тогаш ние можеме да брод нив заедно. Па ве молиме да бидете цел да се осигура вашата адреса во Ebay е уредна и валидна. Не постои понатамошна попуст. DHL : 7 до 10 дена
Напомена :
Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро.
100% рачно изработени Маслото Рака се Протегала и врамени Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено. ако имате повеќе прашања или requir ement на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.Купувачи се одговорни за ваквите обвиненија.
Сите предмети ќе бидат испратени на светот во рамките?3 работен ден преку Кина Пост e Packet / Поштенски Воздух Mail.
За Повратни Информации :
Ние го поздравуваме можност за размена на Повратни информации со вас како еден од нашите многу купувачи.Јас ќе ти задоволен,Ова е моето ветување. EMS : 7 до 15 дена
3.(Само цртање core) Услуги на Клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет.Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
По услуга :
Ако не можете да добиете пакет во 30 дена ,ве молиме да комуницираат со мене. преку Кина Поштенски и USPS e Packet која може да се проследи на сајтот?на USPS. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата.
Ние брод на производот да U. Ние сакаме да бидеме задоволни со купувањето и ќе должно да работат со вас.?Ако не сте сигурни, тогаш ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат.
Ве молиме прочитајте за своја корист и разбирање за нашите услови на превозот.
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Масла
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
ткаенина ткаенина
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
ААА
оригиналниот:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
EASTCODE
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Голи
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Купувачи како што избираат