.

.

Трговија на големо Чакал Форма 5-8 mm Плоштадот Природни Школка Боја Зелени Зрнца За Накит Одлуки Камен Conch DIY Хривнија Ѓердан 34

Трговија на големо Чакал Форма 5-8 mm Плоштадот Природни Школка Боја Зелени Зрнца За Накит Одлуки Камен Conch

Оценка на посетителот:

DEN 144.00 -26 %
DEN 194.40
Залиха
Достапно за нарачка


оваа цена е за 1strand на мушка цена на Големо Чакал Форма 5-8 mm Плоштадот Природни Школка Боја Зелени Зрнца За Накит Одлуки Камен Conch DIY Хривнија Ѓердан 34" влакно должина approx87cm/ 34" 1"=2.54 см дијаметар : приближно 5-8мм Материјал : природата камен Боја : Погледнете фотографии Количина : прибл 200-220 компјутери Забелешка :
Објектот должина од таму ќе биде 1cm разлика, ве Молиме да се разбере
Ако објектот боја е multicolor, Секое лежиште ќе биде малку поинаква боја
Ако објектот формата се Неправилни , Секое лежиште ќе биде малку поинаква форма
1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7.САД Може да се испраќаат преку e-пакет
2.Ако вашата цел износ под $7 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно .
3.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.
4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете.
За превозот Кина пост воздух mail превозот во Азија, сад, Европа, обично 10-25 дена,од Други земји треба да се земе 20-60 дена. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-7days,EMS треба да се земе 5-15 дена. За плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања од страна на Виза, Кредитна картичка, T/T, Western union, Money gram и др. Кога ќе добиеме вашата уплата белешка за цел, ќе организираме shippment. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Ако не ја прими стоката, ние не ќе ги добиете вашите пари, не грижете се, ние ќе се прошири на времето, се додека не добиете нив. Враќање & Размена политика Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Повратни информации Драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. И ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања во рок од 24 часа

Карактеристики на предлогот

Објектот Дијаметар:
5 to 8 mm
Бренд Име:
LUOMAN XIARI
Материјал:
Школка
Објектот Форма:
Блескава Форма
Број На Модел На:
чакал квадратен облик школка монистра
Објектот Тежина:
60-80g
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
како се покаже слика
Материјал:
Школка
должина на влакно:
за 85cm
Тежина:
60g
Големина:
Околу 5-8мм
Обликот:
чакал квадратен облик школка монистра
Употреба:
за изработка на накит
Примена:
Diy Хривнија Ѓердан
Дупка со ГОЛЕМИНА:
околу 1mm
Количина:
за 200-210 компјутери

Купувачи како што избираат