.

.

hzew Природни Школка Лигавче Јака Ѓердан Готски Црна Ѓердан Ѓердани Boho Етничко за Жените подарок за мајка пријатели

hzew Природни Школка Лигавче Јака Ѓердан Готски Црна Ѓердан Ѓердани Boho Етничко за Жените подарок за мајка

Оценка на посетителот:

DEN 62.00 -6 %
DEN 66.24
Залиха
Достапно за нарачка

Почитувани купувачи : Добредојдовте во мојата продавница,ние сме накит фабрика која може да се направи клиент дизајн,доколку сакате да остварите нови дизајни,ве молиме contack мене,ние може да ви помогне.нашата продавница се животинско мода продавница за накит,постојат Коњ, куче, елени, слон, мачка, волк, овци, жирафа, зајак, лисица, верверица, пеперутка.....
многу, многу животински накит : Коњ, куче, елени, слон, мачка, волк, овци, жирафа, зајакот,
фокс, верверица, пеперутка.....
топла продажба во нашата продавница

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Како слика
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
hzew
Синџир Тип:
Никој
Pendant Големина:
no
Материјал:
Школка
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
88
Должина:
33cm

Купувачи како што избираат