.

.

Нови Пристигнување Дизајн Костим за Капење 3D Дигитална Печатени Жените Бански Секси Monokini Оглавник Backless Едно Парче Костим за капење Жените Y01040

Нови Пристигнување Дизајн Костим за Капење 3D Дигитална Печатени Жените Бански Секси Monokini Оглавник Backless

Оценка на посетителот:

DEN 362.00 -16 %
DEN 431.52
Залиха
Достапно за нарачка

Ние обезбедуваме бесплатен превозот во светот со Кина пост . Ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа. Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела. Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени до вашиот дом само еден пат, или тоа ќе го испратите на вашиот локален поштата тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. NADANBAO е една од првите веб-сајт онлајн продавници и имаме 5 години работно искуство на печатени производи. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден. Ние прифаќаме сопствен дизајн, MOQ се 30 компјутери.
Производ Детали
-Тип : едно парче костим за капење
-Погоден За : пливање , сурфање, капење фустан,плажа спорт
За пад на превозот
-Нашите предмети се секогаш во парк .
-Квалитетот е одличен . Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
-Снабдување со висок квалитет модел фотографии
-Може да се направи производ според клиент е дизајн со нашата фабрика
-Може да понуди популарен стил или дизајн, ако е избран од страна на нашата фабрика.

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Y01040
Шаблон Тип:
Печати
is_customized:
Yes
подлога:
без подлога
Еластичноста:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја

Купувачи како што избираат