.

.

5d Целосна дијамант везови Животинско Панда Рубикова коцка дијамант сликарство крстот бод diy дијамант сликарство hobi мозаик сликарство

5d Целосна дијамант везови Животинско Панда Рубикова коцка дијамант сликарство крстот бод diy дијамант сликарство

Оценка на посетителот:

DEN 321.00 -33 %
DEN 479.04
Залиха
Достапно за нарачка

Употреба : Почетна / Хотел / Office / Свадба Deocration / Луксузни Подароци. 01 / Сјае Светло Овој дијаманти насликани од страна на рефракција силна дијаманти, силна три-димензионални сенце, сјае светло, веднаш да заличи до вашиот дом. Рамка : Рамката НЕ е вклучена. Благодарам многу! Имајте пријатен Шопинг ден. Платно не е лесно да се оштети, ефективна вода-доказ и влага доказ, луксузни квалитетни, трајни.Експресивната сила на сликата е исклучителна, повеќе реални, три-димензионални чувство посилно. Ние ќе испрати парцели за вас, како и вашиот бара пратката на средства. 03 / Среќен Семејство Време Инкрустирани дијаманти сликарство може да биде многу луѓе се креативни, забава, дозволете им на децата со создавањето, може да се развие интелигенција и зголемување на чувството и зголемување на чувството на chlidren. Пакување : Подароци Кутија за Пакување и Меур Торба за Пакување. 2) Ние нудиме на три начини на транспорт во вкупниот број. Ние веруваме дека не постои разумно решение.
Име на производ : Дијамант Везови / Дијамант Мозаик / Дијамант Сликарство/ Круг Дијамант сликарство. Tolerances : Поради ова е ракотворби производ, не е дозволиво варијанта 1-3cm во димензиите на платно. Може да се стави книга на предниот дел од дијамант цртеж, со раце притисне на книгата. тие се EMS,DHL и Кина Пост Воздух Mail . Отворен мал дел од селотејп, обрнете внимание за да ги задржи прашина надвор. 3) Време На Испорака : А).20-40 работни дена од кина пост воздух воздухопловната,руската земја обично треба повеќе денови D). Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка, и тоа НЕ е готов слика, што треба да заврши со себе.Со цел да се благодарност за вашата нарачка, ние редовно ќе го испрати убав подарок за сите наши клиенти. 02 / Едноставен и лесно да се научат На платно само дијамант вежба ставете ги во соодветниот број за локацијата, може да биде едноставен и лесно да се научат, лесен за употреба, само за да ви даде едноставен. Заедничката треба да се угнетените и чисти, немаат пукнатини. Користете пинцети или пенкало за да ги собереш на соодветни дијамант нежно, а потоа го стави во соодветната позиција на модел број.Големината спецификација што е споменато погоре е за големина на слика, платно големината ќе биде додадено околу 5 cm. Персонализација на Слика : Ние може да се направи сопствен производ за било која слика.

Карактеристики на предлогот

Големина:
20X25cm bag packing, 30X37cm bag packing, 40X50cm box packing, 50X62cm box packing, 60X75cm box packing
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европа
Бренд Име:
MATRESHKA
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
Над 45
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT
Алатки тип:
Алатка Поставува
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Вез Метод :
дијамант везови
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Функција:
Дома декорација
Ткаенина Тип:
Платно

Купувачи како што избираат