.

.

Планински Велосипеди BMX Кочница Брзини Wire Кабел Машина Внатрешна Надворешниот Велосипед Зборуваше за Сечење Plier Циклус Поправка Алатка

Планински Велосипеди BMX Кочница Брзини Wire Кабел Машина Внатрешна Надворешниот Велосипед Зборуваше за Сечење

Оценка на посетителот:

DEN 662.40
Залиха
Достапно за нарачка


Планински Велосипеди BMX Кочница Брзини Wire Кабел Машина Внатрешна Надворешниот Велосипед Зборуваше за Сечење Plier Циклус Поправка Алатка
Кабел машина Материјал : Гумени капак + челик
Боја : Портокалова или Црвена(Црвена и портокалова, се испраќаат по случаен избор)
Тежина : околу 182g
Должина : околу 160mm
За сечење Менувањето на Кабел/кочница кабел, внатрешниот жица, зборуваше,итн Лесен за употреба, не му наштети на вашите раце
Купувачот Совети :
Ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Ленс Дома
Тип:
Мултифункционален Алатки
Материјал:
Гумени капак + челик
Употреба:
Велосипедот Зборуваше За Сечење Plier

Купувачи како што избираат