.

.

екран заштитник филм за 8 инчен Коцка T8/T8S / T8 плус таблета

екран заштитник филм за 8 инчен Коцка T8/T8S / T8 плус таблета

Оценка на посетителот:

DEN 90.72
Залиха
Достапно за нарачка


Драг пријател
ако вашата цел е помалку од 7 Избрани "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус "" Posti Финска Економија "или" Продавачот за Испорака Метод ", на следење на број не може да пратите ; Ако вашата цел повеќе од 7 ние ќе го избере најдобар превозот начин за вас ,нашите вети времето за испорака е 60 дена ,ве молиме да не го отворите спор во рок од 60 дена откако ќе се испраќаат на својата цел ; ако не можете да добиете вашиот пакет рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно ,ние ќе се врати на пари за вас ,или ви испрати нова
она што во пакетот вклучува
1pcs екран заштитник филм
забелешка
1. цел помалку од 7 брод од страна на воздух без следење на информации може да заштедите пари
2.ве молиме не го отворите спор пред 60 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка
3.ако сеуште не сте ли вашата нарачка во рок од 60days ве молиме кажете ни и ние ќе се врати на пари за вас, или ви испрати нова .
Димензии : Должина : 211 MM,ширина : 118 MM(+0.5 mm или -0.5 mm, толеранција)
Функција Екран заштита филм за 7 инчен MTK6572,MTK8312,MTK8382 Анти-нула Анти-рефлекс Анти-статички Dustproof Одлична photopermeability
Спецификација Примарна функција : P ro tection филм за 8 инчен Коцка T8/T8 плус таблета ,не одговара за други модели Материјал : Напредни МИЛЕНИЧЕ Ригидност : 3 H-4 H Други : Ултравиолетови зраци / Нула / Прашина / отпорни на Абразија Боја : Транспарентна
сликата на 8 инчен T8/T8 плус таблета,пред страна како на сликата подолу,ако најдете вашиот таблет има голема разлика со слика ве молиме да ни прашуваат за тоа ,пред да ја купите екран заштитник
пакет се допаѓа ова

Карактеристики на предлогот

Употреба:
PDA
Количина:
1 пакет
Бренд Име:
Myslc
Карактеристики:
Нула Доказ
Компатибилен Бренд:
Други
Материјал:
домашно милениче
Пакет:
no

Купувачи како што избираат