.

.

DB4239 дејв бела есен бебето принцеза памук т кошула детска облека toddle tees девојки розова кавга блузи деца t-shirt

DB4239 дејв бела есен бебето принцеза памук т кошула детска облека toddle tees девојки розова кавга блузи деца

Оценка на посетителот:

DEN 959.52
Залиха
Достапно за нарачка

состав : 100% памук
големина спецификација : cm големина на маичка
должина биста
ширина ракав
должина на рамо
ширина 12 M(66/44) 26.5 32.5 БЕА 25,5 22 18 МИЛИОНИ(73/48) 35 27.5 28 23 24 M(80/48) 37.5 28.5 31 24 3 T(90/52) 40 29.5 33 25 4 T(100/52) 42.5 30.5 35 26 5 T(110/56) 45 31.5 37 27 6 T(120/56) 47.5 32.5 39.5 28
Продавници во Кина

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T, 4T, 5T, 6T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Девојки
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
ДЕЈВ&БЕЛА
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
DB4239

Купувачи како што избираат