.

.

CNSPEED 1.75 Литарски Полиран Алуминиум Круг Масло Фати Може да Резервоарот Со Издише на Резервоар за Гориво Филтер ms100722

CNSPEED 1.75 Литарски Полиран Алуминиум Круг Масло Фати Може да Резервоарот Со Издише на Резервоар за Гориво

Оценка на посетителот:

DEN 791.04
Залиха
Достапно за нарачка


1.75 ЛИТАРСКИ ПОЛИРАН АЛУМИНИУМ КРУГ МАСЛО ФАТИ МОЖЕ да РЕЗЕРВОАРОТ СО ИЗДИШЕ на Резервоар за Гориво ФИЛТЕР ms100722 Изработени од високо квалитетни полиран алуминиум. Висок квалитет на градежни дизајниран да се отстрани масло пареата од моторот се издише систем. Помага да се продолжи животот на вашиот мотор внатрешните компоненти со одржување на гориво мешавина чисти. Идеален за моторот bay фустан-up. Обезбедени се заврши со фитинзи и fixings како што е прикажано. Монтажа на картичката кој се наоѓа на задниот дел на резервоарот за леснотијата на инсталација. Се снабдува со издише филтер во црвено. Отстранува масло пареа од доза систем, помага да се спречи јаглерод изгради. Изградена во одвод на приклучокот и на ниво на гледање цевка. Суштински дел од комплет за песна, влечете го или лебдат дена. Бренд нови во кутија. Ние препорачуваме овие колекции се опремени со професионален механичар да се обезбеди правилна fitment. Бојата на филтер за воздух е испратена случајно Одговара : Универзална. Ве молиме да се свесни модификации може да се бара да одговараат на вашата апликација.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Резервоари За Гориво
Име На Модел:
МАСЛО СЕ ФАТИ МОЖЕ ДА РЕЗЕРВОАРОТ
Специјални Функции:
МАСЛО СЕ ФАТИ МОЖЕ ДА РЕЗЕРВОАРОТ
Објектот Ширина:
11.6cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0kg
Модел Година:
2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
CNSPEED
Објектот Висина:
17.5cm
Објектот Должина:
11.6cm
Големина:
1.75 Литарски
Автомобил Производител:
Универзална

Купувачи како што избираат