.

.

луксузен кревет мебел

луксузен кревет мебел

Оценка на посетителот:

DEN 72288.00
Залиха
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
Забелешка

Карактеристики на предлогот

Дрво Стил:
Цврсто Дрво
Место на Потекло:
Foshan
Материјал:
Дрвени
Тип:
Спалната Соба Мебел
Специфични Употреба:
Спалната Соба Сет
Општа Употреба:
Дома Мебел
Кревет Големина:
1800*2000mm
Материјал:
Цврсто Дрво

Купувачи како што избираат