.

.

МОРСКИ БЕЛА 12V 750GP АВТО BILGE ПУМПА ЗА ВОДА ПОТОПНА ПУМПА ЗА БРОД КАРАВАН

МОРСКИ БЕЛА 12V 750GP АВТО BILGE ПУМПА ЗА ВОДА ПОТОПНА ПУМПА ЗА БРОД КАРАВАН

Оценка на посетителот:

DEN 915.00 -40 %
DEN 1525.92
Залиха
Достапно за нарачка


12 V 750 GP АВТО BILGE ПУМПА ЗА ВОДА ПОТОПНА ПУМПА ЗА БРОД КАРАВАН БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Карактеристики на производот :
*Без посебен плови прекинувачот е потребно
*Целосно автоматски bilge пумпа
*Изградена-во плови switch систем
*Нема моќ користите додека пумпа се пали кога водата се крева
*Изградена е со компактен,ефикасност,долг живот мотор
*Lgnition и отпорност на заштитени од не ' рѓосувачки челик окно
Спецификации
Напон : 12 V Тековни цртање : Само 3 Amp
Капацитет на проток : 750 Литри на час (2850 Литри на час) - 47.5 Литри вода во минута
Max. испорака глава : 3.8 метри (висина на вертикален проток на вода до цевка)
Црево Штекер : 19mm (3/4")
Димензии : Должина 145mm (5.71") x Ширина 83mm (3.27") x 103mm (4.05")
3-жица олово, прибл. 1m долго
Packging : 1 парче парче кутија
За експрес
Правиме сè што можеме за да брод вашата нарачка од побрзо.
Нарачките обично се испраќаат надвор или на истиот работен ден или следниот работен ден, под претпоставка дека вашите нарачки се веќе завршени и исплатени. Ќе бидете известени преку е-маил откако на вашиот објект е транспортирана со следење на број. Ниту еден од нашите производи се откажат испраќаат.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за испорака е точно пред да плаќаат,да предизвика таа не може да се промени откако цел испраќаат надвор.
За превозот метод
Во исто цена,ние ќе го избере брза испорака за вас.и ако сакате назначен за превозот,ве молиме да ни оставите порака после ставање на ред.Ви благодариме за соработката.
За повратни информации
Вашето задоволство е наш приоритет!
Ние ќе ја цениме позитивни повратни информации како многу како вас. Ако поради некоја причина на проблемот треба да се појават, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние со задоволство ќе ви помогне.

Карактеристики на предлогот

Напон:
12V
Номинална Струја:
1 - 4А -
сертификација:
CE
Проток:
501 - 1000GPH

Купувачи како што избираат