.

.

304 од не ' рѓосувачки челик Стакло Завртка Покрие Капи Огледало ќор-сокак Завртка Опфаќа 19mm дијаметар 40sets/многу

304 од не ' рѓосувачки челик Стакло Завртка Покрие Капи Огледало ќор-сокак Завртка Опфаќа 19mm дијаметар 40sets/многу

Оценка на посетителот:

DEN 1080.00
Залиха
Достапно за нарачка


304 од не ' рѓосувачки челик Стакло Завртка Покрие Капи Огледало ќор-сокак Завртка Опфаќа
Дијаметар : 19mm
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакување : 40sets/торба
Answer : ___________________________ Note : Ова ние имаме различни големини,сите големина на сликата.На овој линк е за 19mm dameter, Ако треба други големина,
ве молиме контактирајте ме или оставете порака!

Карактеристики на предлогот

Завртка Тип:
Поставете Завртки
Вози Стил:
Никој
Глава Стил:
Круг
Пакет:
Под 50Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Димензии:
М3*10
Број На Модел На:
13723
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Тежина:
6.3g/pcs
Дијаметар:
19mm
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Име:
Огледало Ќор-Сокак Завртка Опфаќа
Висина:
5mm

Купувачи како што избираат