.

.

5D Дијамант Везови Волкот DIY Целосна Дијамант Сликарство Комплет Кристал Пејст Платно Недовршени Занаетчиски Соба Декорација подароци M55

5D Дијамант Везови Волкот DIY Целосна Дијамант Сликарство Комплет Кристал Пејст Платно Недовршени Занаетчиски

Оценка на посетителот:

DEN 656.00 -0 %
DEN 656.16
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина:
20*20cm, 30*30cm, 40*40cm, 50*50cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европа
Бренд Име:
Каи Пинг Меи Парк
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
30-45

Купувачи како што избираат