.

.

Прилагодување потекло 3D тапети за ѕидови 3d позадина мурали фото Не Ткаени за дневна соба Кинески правец на страна се насликани

Прилагодување потекло 3D тапети за ѕидови 3d позадина мурали фото Не Ткаени за дневна соба Кинески правец на

Оценка на посетителот:

DEN 888.00 -26 %
DEN 1200.00
Залиха
Достапно за нарачка

5 /место $29. На пример, големина : , ширина 3 метри,висина од 2,3 метри .00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 28.00 /метар квадратен US $ 29.5 /место $30.ширина и висина.ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Природен Камен Најголем Камен Продавница I n Aliexpress $ 14.
ние ќе рефундирање на ју ако ви се врати предметите wihtin 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина.00 /квадратен метар US $ 30.00 /метар квадратен US $ 29.8 /место $29.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни customsfees.00 50 % ПОПУСТ $ 14.
Превозот цена не вклучува било importtaxes,и купувачи се одговорни за царински давачки.ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Количина : 1 квадратен метар = 140cm (W) x 70cm (H) или 100cm (W) x 100cm (H) Количина : 2 квадратен метар = 200cm (W) x 100cm (H) или 100cm (W) x 200cm (H) Количеството : 3 квадратен метар = 208cm (W) x 146cm (H) или 146cm (W) x 208cm (H) Количеството : 4 квадратен метар = 200cm (W) x 200cm (H) или 260cm (W) x 150cm (H) Количина : 5 квадратен метар = 250cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 250cm (H) Количеството : 6 квадратен метар = 300cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 300cm (H) Количеството : 7 квадратен метар = 300cm (W) x 250cm (H) или 250cm (W) x 300cm (H) Количеството : 8 квадратен метар = 400cm (W) x 200cm (H) или големина Количина : 9 квадратен метар = 350cm (W) x 260cm (H) или големина Количина : 10 квадратен метар = 360cm (W) x 280cm (H) или големина Количина : 12 квадратен метар = 400cm (W) x 300cm (H) или големина Кога ќе се создаде одредена нарачка, ве молиме оставете порака за ширина и висина во ред
123
Услови за користење на услугите
Shipmet :
кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот слободни. Потоа,целата шема направени од 7 метри квадратни.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.кој може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.овие дополнителни fes може да се собираат во времето на испорака,wel не rdfund превозот hcarges за одбиени пратки.90 54 % ПОПУСТ $ 14.00 50 % ПОПУСТ $ 15 /место $30. Ви треба за да купите 7 метри квадратни (7 парчиња).90 /метар квадратен US $ 30.00 50 % ПОПУСТ $ 13.00 /метар квадратен US $ 29.00 50 % ПОПУСТ $ 15 /место $30.00 /метар квадратен US $ 29.90 /метар квадратен US $ 30.00 55 % ПОПУСТ $ 15 /место $30.
973548826928370 позадина mural US $ 29.00 /метар квадратен US $ 30.брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.00 52 % ПОПУСТ
Прилагодување потекло 3 D тапети за ѕидови 3d позадина мурали фото влага-доказ за дневна соба Кинески правец на страна се насликани мастило пејзаж пејзаж декорација мурали
Почитувани купувачот ,оваа цена е за еден метар квадратен,кога вашиот игра цел ,ве молиме Оставете порака за вашата големина .9=7 метри квадратни.90 /метар квадратен US $ 29.90 /парче US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.купувачот треба да се обиде да се поднесе caim со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети
Боја На Несовпаѓање
Diferences во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.90 /метар квадратен US $ 30.
ние не notguarantee deliverytime на сите intermational пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји.00 /метар квадратен US $ 29.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 29.5 /место $29.90 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 30.

Карактеристики на предлогот

боја:
embossment хартија, свила позадина, Не Ткаени позадина
Димензии:
со квадратни метри
Бренд Име:
ANNAGOODS
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Ткаенини
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Стил:
Класичен
Употреба:
Постелнината Соба
Шема:
Yes
Површински Третман:
Точка Пластика
Тип:
Винил Позадини
Винил Тапет Тип:
Ткаенина Назад Винил Позадини
Број На Модел На:
w16114331
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Топлинска Изолација,Анти-статички
is_customized:
Yes
Функција:
Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животна Средина Пријателски,Екстра Дебели,Отпорен на Вода

Купувачи како што избираат