.

.

VWIWV Нов Дизајн Секси Клуб Мрежа Изгори Надвор Plaid Перспектива Шупливи Од 2 Парчиња Jumpsuit Жени Секси Кратки Romper Bodysuits Поставува

VWIWV Нов Дизајн Секси Клуб Мрежа Изгори Надвор Plaid Перспектива Шупливи Од 2 Парчиња Jumpsuit Жени Секси

Оценка на посетителот:

DEN 950.40
Залиха
Достапно за нарачка


Новиот Дизајн Секси Клуб Мрежа Изгори Надвор Plaid Перспектива Шупливи Од 2 Парчиња Jumpsuit Жени Секси Кратки Romper Bodysuits Поставува 100% Сосема Нов Висок Квалитет на Пакет : 1pcs Материјал : Mesh Големина : S, M, L,XL Стил : Случајни jumpsuit тип : две парчиња Ракав : Краток Ракав
ВИСТИНСКИ ФОТОГРАФИИ(ВО АКЦИИ НА ОБЈЕКТОТ,ТОА МОЖЕ ДА ИСПРАТИ НАСКОРО ОТКАКО ЌЕ СЕ НАПРАВИ ИСПЛАТА)
1.Плаќање
Зачувам е нашиот Препорачува метод на плаќање,Ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Wester nunion,Money gram и други како што е подолу.
Ние може да accepe запад унија,Пари Booker,Кредитна картичка,QIWI Паричник,Банката Transter, Плаќаат пал
2.Враќање и Замена
Ние нудиме 100% serive,Ако производот е оштетен или некои други добавувачи проблем,можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена.Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена afater ќе парцела.Ние ќе ги врати вашите пари откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
3.Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата.Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел. Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде на oppotunity да го реши проблемот за вас пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение. 4.Превозот ќе испраќање на производи во рок од 3 работни дена uopn системот ја потврдува вашата исплата. На DHL express обично трае 3-5 дена,доколку купите повеќе од 150 долари,Ние нудиме бесплатно DHL express. Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID да се соберат вашиот парцела. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број,ова е потребно за да го изразат испорака. Времето во транзит : Транзит пати варира со различни превозот методи. Превозот Mothod Испорака Следење На Веб Забелешка
DHL 3-7 Дена www.cn.dhl.com/en.html Multy-Земја
Кина Пост 15-60 Дена www.17track.net/en Multy-Земја
Epacket 7-15 Дена САД www.usps.com/
САД :
Бесплатен Превозот
Велика БРИТАНИЈА www.royalmail.com/ RU www.russianpost.ru/ CA www.canadapost.ca/ FR www.laposte.fr/ AU auspost.com.о/
Забележите. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот. б.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Сите предмети ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се поклопува со адресата што би сакале ни да брод. Брод во рок од 3 работни ден откако плаќање завршен. Ние не бродот на викенд или државни празници. в.ве молиме да забележите големината детали за производот детали пред цел.било каков проблем,можете да ни оставите порака,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа. г. Пад на превозот : Ние нудиме пад на превозот,ве молиме оставете ни вашиот клиент е точно превозот адреса, кога ќе palce цел.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
VWIWV
Sleeve Стил:
Petal Ракав
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Дупка,Шупливи Надвор
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
7507
Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Краток
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Повик
Панталона Должина(cm):
Коленото Должина
Затворање Тип:
Никој
Боја Стил:
Природна Боја
MOQ ЗА СВОЈ СТИЛ:
50 парчиња
MOQ ЗА СВОЈ ГОЛЕМИНА:
20 компјутери
Бесплатен превозот :
DHL,Epacket,КАМП
is_customized:
Yes
Должина:
Shorts
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Plaid

Купувачи како што избираат