.

.

Луксузна Турција Накит Гроздобер Изглед Кристал Обетки За Жените Злато Боја На Смола Вода Капка Pendant Earring Нов Стил Подарок

Луксузна Турција Накит Гроздобер Изглед Кристал Обетки За Жените Злато Боја На Смола Вода Капка Pendant Earring

Оценка на посетителот:

DEN 210.00 -17 %
DEN 253.44
Залиха
Достапно за нарачка


Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Позлатен Легура Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Носи Повод : Подарок / Свадбена / Партија / Матурска/ Годишнината/ Ангажирање Подарок за : Девојка / Жена / Мајка

Карактеристики на предлогот

Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
2965-2
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бренд Име:
sunspice ms.
Материјал:
Метал
Стил:
Ретро Турски
Earring:
Капка earring
Материјал:
Легура

Купувачи како што избираат