.

.

Унисекс Жени Мажи Лето Шапка Памук Мешавина Тенис Шапка Спортски Широк Солидна, Обичните Сонцето Стакло Шапка Капа

Унисекс Жени Мажи Лето Шапка Памук Мешавина Тенис Шапка Спортски Широк Солидна, Обичните Сонцето Стакло Шапка

Оценка на посетителот:

DEN 113.00 -23 %
DEN 146.88
Залиха
Достапно за нарачка


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^0^ 100% Сосема Нов и Висок Квалитет, Големина : една големина Бои : Како слика покажува Материјал : Полиестер,Памук Големина Референца : Раководител обемот 56-60cm 1 инч =2.54 см Забелешка : Ознака Големина е Азија големина,ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина. Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика, Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-2cm на сад спектар грешка. Објектот Вклучува : 1 X капи

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Сонцето Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
YZ0020
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
SILVERCELL

Купувачи како што избираат