.

.

На Ален Бело Кафе Чаши Чај Кригла Прилагодите Подарок Од LVSURE Керамички Кригла Патување Филџани Кафе

На Ален Бело Кафе Чаши Чај Кригла Прилагодите Подарок Од LVSURE Керамички Кригла Патување Филџани Кафе

Оценка на посетителот:

DEN 484.00 -9 %
DEN 532.32
Залиха
Достапно за нарачка

На повисока резолуција на подобро. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација. Креирај свој фото кригла, продавница нашата колекција од најсмешните шега чаши, да го персонализирате вашиот кригла со лопез и од неодамна. Како да се прилагоди Чаши ? Можете да испратите вашите слики иако aliexpress порака кутијата или да испратите онлајн. Вашиот дизајн ќе бидат испечатени на побарувачката од страна на нашиот тим.8" висок x 3. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Подолу е Изгледот и Примери : 1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ. Ние го прифаќаме уметнички дела/слика во jpg/CDR/PDF/AI/ПСД формат. Споделување чај со еден пријател. Димензии : 11oz Бела Керамички Кригла мерки 3. Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. Совршен начин да го вклучите вашиот кригла во подарок! Најдобар Подарок За Тато! Уникатни Подароци За Мажи & Сопруг! Божиќ, Роденден, Денот на Таткото, Mather Ден - Прилагодите кригла - Прилагодите кригла од LVSURE. Силна, керамички изградба. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.
На Ален Бело Кафе Чаши Чај Кригла Прилагодите Подарок Од LVSURE Керамички Кригла Патување Филџани Кафе
Стил : Класичен Бел Кригла се разбудите со мирисот на свежо-сварено кафе. Имаме многу стилови Чаши, Различни кафе кригла првенство, Различен дизајн кригла, како "старбакс" кригла,hello kitty кригла,пиво во кригла,hello kitty кригла,патување кафе кригла,божиќ кригла, панда кригла, дрвени кригла, moomin кригла, star wars чаши,музички чаши,роденден чаши, природата чаши, коњ чаши и москва чаши excts.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно.Овие промени се купувачот одговорност. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена. Микробранова печка и машина за миење садови безбедно. Голтка топло чоколадо на ладен ноќ. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови. Ги исполнува или го надминува ФДУ барања за храна и пијалаци за безбедност.Време на испорака : a. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites. EMS Обично трае околу 5-10 работни дена.Силна, керамички изградба. Печати област : за 20x8.5 CM, Пиксели најмалку 150. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 15-30 работни дена.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод.2" дијаметар; Микробранова печка и машина за миење садови безбедно.

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела
Капацитет:
301-400ml
Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Стил:
Класичен
Тип:
Млеко Филџани
Материјал:
Керамички
Додатоци:
Со Никој
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Handgrip
Керамички Тип:
Коска Кина
Број На Модел На:
M161159
Бесплатен превозот :
На Vincent
Винсент Кригла:
Подарок Филџани
Кригла Име:
LVSURE
чај кригла:
за кафе
кафе кригла:
За Чаша Чај
керамички кригла:
Чаши
Куп Филџани:
Бела Кригла
Патување Филџани Кафе:
11 ОЗ
Персонализирани Филџани:
Печатени Филџани
Симпатична Филџани Кафе:
Смешни Филџани

Купувачи како што избираат