.

.

Акрилик Едноставна ѕиден часовник DIY дигитални ѕиден часовник Птица мода креативни часовник

Акрилик Едноставна ѕиден часовник DIY дигитални ѕиден часовник Птица мода креативни часовник

Оценка на посетителот:

DEN 534.00 -35 %
DEN 821.76
Залиха
Достапно за нарачка


Дијаметар околу 40cm, прилагодлив.

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, Сребрена
Тип:
Ѕидни Часовници
Функција:
Антички Стил
Комбинација:
Мулти-парче сет
Дисплеј Тип:
Игла
Стил:
Краток
Шема:
Апстракт
Motivity Тип:
Дигитални
Материјал:
Акрилик
Тело Материјал:
Акрилик
Ѕиден Часовник Тип:
Други

Купувачи како што избираат