.

.

5D Целосна Вежба DIY Дијамант Сликарство Сценографијата Пријатна Куќа Кристал Градина Везови Крстот Бод Дијамант Оркестарот Везана BB745

5D Целосна Вежба DIY Дијамант Сликарство Сценографијата Пријатна Куќа Кристал Градина Везови Крстот Бод Дијамант

Оценка на посетителот:

DEN 376.00 -47 %
DEN 708.96
Залиха
Достапно за нарачка


4 : Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме оставете Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) за нас. База HD Платно
База на материјали се направени на HD oilcloth,боја
секој соодветните региони се претставени преку писмо,
пост во дупчење процес може да се издвои од соодветните вежба боја,
секој пакет на шарени вежба забелешка. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.Ве молиме контактирајте со нас со meeage,E-mail ,или трговија со датот
3. Тоа е многу важно за нас
5 : Ние веруваме дека постои разумно решение.Ве молиме проверете ги следење informaiton на следење на веб-страница
2. Глина и кристал Пен
Пакување
below30x40cm торба за пакување,над 30x40cm кутија за пакување
Дизајни
Цртан филм, природа, животни, слика и сл.
Сертификат
SGS тест извештај
ОЕМ И ODM
Вашата сопствена слика се исто така добредојдени.
Бренд Име ZOOYA
Големина на слика
многу големина
Ставки вклучени
1.
6 : Благодарам многу! Имајте пријатен Шопинг ден. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди најдобар на услуги на клиентите.
Алатка
Делови апликација
На вежба пен,како што сугерира името,е да се користи вежба пенкало дијамант стап да се че соодветните
симбол на платно.Пинцети,кога не е во навиката за користење на вежба може да се користи наместо пенкало, пинцети,или
комбинација од двете залепи,повеќе лесен,брз.На вежба магија, се тресат на тресат righting ,може да се стега плуралитет на ,заштеда на време и
на труд.
Функција : Круг дијамант ; Дијамант покрие c anvas com plete , тоа е 100% фу ќе дијамант везови
Материјал : Нова генерација Круг Смола Дупчење со 477 DMC Бои
Употреба : Почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок
За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка
Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори
Пакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки.Молив острилка и молив нож како обични,се користи за да се намали вежба
пенкало,не се сеќавам да се намали премногу остар,со иста големина најдобар дупчење.
За Превозот
Ве молиме да не контактирате доколку имате прашање
1 : Ако сакате да се добие најдобрите попусти за продажба на големо(дистрибутер), или кориснички услуги
2 : Ако имате било какви проблеми со точка(цел) квалитет, не добиваат објект по нарачка
3 : Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Пакување : посебно пакување кутија на високо-одделение за извоз,со отпорност на висока presure,
високо еластична и висок баферот и други карактеристики, на вашето бебе патот конвој ,
растечки парцела безбедно.Кружни вежба диск е
се користи за одржување на еден дијамант, а потоа вежба пенкало дијамант држиме до соодветниот симбол на
платно.
Фабриката Име
newstar.
Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство Крстот Бод
Бренд : ZOOYA
Боја Количина : 10-45 Бои.Проверете пакетот и Објектот внимателно
.com 01 Фабрика Директни Продажби имаме направено 5 година fo смола дупчење,пред внесување на дијамант сликарство индустрија,
ние, пак, професионални надворешна трговија 3,4,5 mm секој,имаат многу богата bradawl производство искуство,
и оваа година ќе се фокусира на производство на готови производи и смола за дупчење предност да се направи на најдобар квалитет
клиентите продажба,ги користат нивните најстабилните дијамант сликарство снабдувач,ова мора да биде нашиот најголем!
02 Лесно Да се Направи Добар дизајн модели во дизајнот на вработените,
дијамант кристал дијаманти за да се создаде најубавите слики од страна на ротација на светла CLS популарни,
дијамант инкрустирани врежан повеќето траен уметнички модел,
боја додека големината на дизајнот,што толку долго како боја е инкрустирани во соодветниот модел може да се
,стари ,возрасни,деца може да се заврши,
навремено да се даде на децата донесе интелигенција отворен,статични став,имагинација,развојот на мозокот,да ги прошират своите хоризонти,
креативно размислување ,да се создаде,со двете раце
за да додадете малку шеќер,тоа е уникатен шарм,трошат малку,многу убава ,
03 Многу Убаво Шарени Вежба
Во дијамант сликарство индустрија,вежба фабрика ќе се потрошат дел од енергијата да се направи слика
посебни дијамант вежба,и дел од човековите да прават други наредби,и нашите студенти
производство оддел се фокусира не се подготви специјални дијамант вежба,да одат сите должини.

Карактеристики на предлогот

Големина:
30x25cm, 40x30cm, 50x40cm, 60x45cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европа
Бренд Име:
ZOOYA
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
1-30
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Везови
дијамант везови:
Полн Плоштад Дијамант

Купувачи како што избираат