.

.

Трговија на големо Задна Врата за Кочење Шок Гас Забави Хидраулични Прачка За Форд Ренџер Wildtrak T6 T7 XL PX XLT 2012- За MAZDA BT50

Трговија на големо Задна Врата за Кочење Шок Гас Забави Хидраулични Прачка За Форд Ренџер Wildtrak T6 T7 XL

Оценка на посетителот:

DEN 2203.20
Залиха
Достапно за нарачка


Трговија на големо Задна Врата за Кочење Шок Гас Забави Хидраулични Прачка За Форд Ренџер T6 T7 XL PX XLT WILDTRAK 2012-2016 За MAZD BT50
Автомобил тип : За ФОРД РЕНЏЕР T6 TX година 2012-2016 За Mazda BT5 (ве Молиме проверете ја прикачите автомобил фото пред купување, ви благодарам!)
Количина : Само една компјутери(само за 1 страна)
Функција : Нема дупчење и грозен дупки се потребни, лепило добра лента на грбот,лесно да го инсталирате

Карактеристики на предлогот

Специјални Функции:
БАВНО DONW PROJETCT
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Ranger-Година:
2014,2015,2012,2013
Бренд Име:
HACARTA
Осветленост Дел Број:
WJIO21
Објектот Должина:
10
Објектот Тежина:
0.5
Поставување на Возило:
Задните
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Висина:
1
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Другиот Дел Број:
SADJ2
Објектот Ширина:
3
Производителот Дел Број:
AS9020
Ford Модел:
Ranger

Купувачи како што избираат