.

.

Самовила Опашка Cana Alberona Cosplay Костим целосен сет

Самовила Опашка Cana Alberona Cosplay Костим целосен сет

Оценка на посетителот:

DEN 3744.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ние ќе брод објектот на адреса оставена во Aliexpress. (Внимание : Турција и Бразил купувачи ве молиме не го изберат овој метод, бидејќи тоа не можат да пристигнат во Турција и Бразил. Ако би сакале да ги пратите на својата цел, може да се оди со цел за детали или на E-mail ни за ch ecking. Ве молиме да користите кутија за пакување на производот, така што тоа нема да биде оштетен, додека превозот.
За Превозот Методи и Превозот Дена
По добивањето на својата цел, ние ќе организира пратка во рок од 3 дена. Ако враќањето е предизвикана само кога купувачи не се задоволни со стилови или бои или било какви други причини кои не се однесуваат на квалитетот, купувачите треба да ги сноси превозот цена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понудиме на нашите најдобри услуга и најдобрите производи. Но, ние ќе треба вашата помош за да ни нудат фотографии за нас да знаат дека производите се лоши во квалитетот.
За Пакет
Сите наши производи ќе бидат разгледани пред превозот и ќе биде добро спакувани во случај тоа ќе биде оштетен во превозот. Ако би сакале ни да брод од страна на Кина Пост Воздух Пошта која е слободно, тоа ќе потрае подолго време за да се дојде. Земете САД како пример, тоа ќе потрае околу 5 до 7 дена да пристигне од страна EMS и 3 до 5 дена страна на курирската служба DHL.) Ако сакате да се добие објектот побрзо, можете да изберете DHL, или ЕМС. Вие би можеле да ни го покаже позитивни повратните информации што го направи за нас
еднаш би сакале да се одржи повеќе наредби со нас. Ако тоа се случува, дека сакате да го смените адреса, ве молиме, напишете во Aliexpress.) Она што го гледате е она што ќе добиете.
Вашето задоволство е наш приоритет. Ако ти е гајле детали многу, ве молиме проверете нашите детални фотографии како внимателно како е можно.
Ве молиме да не информирате пред да го испратите назад производи, така што ќе може да добие производ без проблеми.
За Враќање На Производ
1. И ве молам не се разбере дека ние не наплата откако ќе се добие производ назад. Но, ако не сте задоволни со нашиот производ, можете да контактирате со нас најпрво пред да замине повратни информации.Јас f враќањето настанува кога постои проблем во нашите производи, ние ќе го сноси такси превозот. И ние не може да се вратат кога производот е лошо за reselling. Ние ќе ви даде попуст на производите во иднина наредби.
За Повратни Информации
Повратните информации се многу важни за нас. Ако е потребно подолго отколку што очекував, ве молиме кажете ни и ние ќе се провери и брза испорака компанија. Комуникацијата е многу важна.com цел забелешка. Откако ќе брод од пратката, превозот компанија контроли кога пратката да биде предаден.
За Превозот Адреса
Ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се стави кога ставање на нарачки во Aliexpress. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме сите околу фотографии на нашиот производ. Откако ќе го потврдите на производ од нас, ние ќе го цениме ако го оставите позитивен фидбек (5 ѕвезди) и во нашата продавница.com е во право.
Производ Состојба : Нова
Превозот Meyhods : Од Кина Пост Ер / EMS
Превозот Време : 15-26days ( CPAM(БЕСПЛАТНО) ), 5-13days ( ЕМС )
Место На Потекло : Произведено Во Кина
Овој фустан може да се прилагоди, ако треба и број други може да им даде на мене остави порака под големина
За Производот
Сите наши производи се исти како што се слики покажуваат.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Самовила Опашка
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Панталони,Врвот
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Cana Alberona
Стил:
Самовила Опашка
Функција:
wendy marvell
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Свила, Полиестер
Ткаенина Тип:
Џерси
Должина На Ракав:
Краток
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Фер Опашка

Купувачи како што избираат