.

.

6pcs Нови Година Нордиска Викинзите Pendant Ѓердан Нордиска Волкот Главата Ѓердан Оригинални Животинско Накит Волкот Главата hange Бесплатен превозот

6pcs Нови Година Нордиска Викинзите Pendant Ѓердан Нордиска Волкот Главата Ѓердан Оригинални Животинско

Оценка на посетителот:

DEN 655.00 -9 %
DEN 719.52
Залиха
Достапно за нарачка


Трговски информации
1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен. Сликите се направени во вид, добредојдени да се избере и да се купи.
2.Сите производи може да биде мало или големо(ако ви треба голем број на производи, ние може да се разговара цената).
3.Можете да ги прилагодите, и само што обезбеди детали на производи(вклучувајќи и јасни слики или големина),можеме да ја завршиме тоа(може да се потврди примерок и тогаш ние ќе произведе,а минималната количина на ред за 50 десетина).
4.Јас прават бизнис во најголемите светски мали стока на големо пазарYiwu,ако има потреба, јас може да ви помогне да купат потребните производи.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
L-0007
Стил:
Класичен
Компатибилност:
ios
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
COWNINE
Функција:
Викинзите Pendant

Купувачи како што избираат