.

.

филтер за воздух за 2013 KIA SORENTO / GTS 2.2 L дизел . 2013 - HYUNDAI GRAND SANTA Fe / SANTA Fe 2.0 2.2 oem:28113-2W300 #SK655

филтер за воздух за 2013 KIA SORENTO / GTS 2.2 L дизел . 2013 - HYUNDAI GRAND SANTA Fe / SANTA Fe 2.0 2.2 oem:28113-2W300

Оценка на посетителот:

DEN 420.00
Залиха
Достапно за нарачка


Модел
ЗА HYUNDAIFOR KIA
Модел CC KW Цилиндар Тип Година
ЗА HYUNDAI
ЗА HYUNDAI ГОЛЕМИОТ ДЕДО мраз Fé 2.2 CRDi Сите тркала 2199 145 4 Затворени Off-Road Возило 2013-
ЗА HYUNDAI SANTA Fé III (СМ) 2.0 CRDi 1995 110 4 Затворени Off-Road Возило 2012-
ЗА HYUNDAI SANTA Fé III (СМ) 2.0 CRDi 4 WD 1995 110 4 Затворени Off-Road Возило 2012-
ЗА HYUNDAI SANTA Fé III (СМ) 2.2 CRDi 2199 145 4 Затворени Off-Road Возило 2012-
ЗА HYUNDAI SANTA Fé III (СМ) 2.2 CRDi 4 WD 2199 145 4 Затворени Off-Road Возило 2012-
ЗА KIA
ЗА KIA SORENTO II (XM) 2.0 CRDi 1995 110 4 Затворени Off-Road Возило 2010-
ЗА KIA SORENTO II (XM) 2.0 CRDi 4 WD 1995 110 4 Затворени Off-Road Возило 2010-
ЗА KIA SORENTO II (XM) 2.2 CRDi 2199 145 4 Затворени Off-Road Возило 2009-
ЗА KIA SORENTO II (XM) 2.2 CRDi 4 WD 2199 145 4 Затворени Off-Road Возило 2009-

Карактеристики на предлогот

Земја/Регион на Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
28113-2w300
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Објектот Висина:
36
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Должина:
294
Hyundai Модел:
Santa Fe
Производителот Дел Број:
28113-2w300
Осветленост Дел Број:
28113-2w300
Објектот Тежина:
500G
Бренд Име:
SAFIL
Материјал Тип:
филтер paepr
Објектот Ширина:
197

Купувачи како што избираат