.

.

Еден Пар 22.50 cm*12.5 cm Louvred Нерѓосувачки Челик Плоштадот Свеж Воздух Пропустливи Решетката Метал Ѕид Вентилација

Еден Пар 22.50 cm*12.5 cm Louvred Нерѓосувачки Челик Плоштадот Свеж Воздух Пропустливи Решетката Метал Ѕид

Оценка на посетителот:

DEN 610.00 -40 %
DEN 1016.16
Залиха
Достапно за нарачка

Нерѓосувачки Челик Louvered Пропустливи Материјал : морски одделение од нерѓосувачки челик Површина fishi : mirrior полиран Дебелина : 0.08 см Ширина : 12.50 см Должина на : 22.50 cm P. S. *со еден превозот,ќе добие 2 парчиња louvered се пропустливи. *упатство за мерење,+/-0.1 cm грешка
За експрес
Правиме сè што можеме за да брод вашата нарачка од побрзо.
Нарачките обично се испраќаат надвор или на истиот работен ден или следниот работен ден, под претпоставка дека вашите нарачки се веќе завршени и исплатени. Ќе бидете известени преку е-маил откако на вашиот објект е транспортирана со следење на број. Ниту еден од нашите производи се откажат испраќаат.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за испорака е точно пред да плаќаат,да предизвика таа не може да се промени откако цел испраќаат надвор.
За превозот метод
Во исто цена,ние ќе го избере брза испорака за вас.и ако сакате назначен за превозот,ве молиме да ни оставите порака после ставање на ред.Ви благодариме за соработката.
За повратни информации
Вашето задоволство е наш приоритет!
Ние ќе ја цениме позитивни повратни информации како многу како вас. Ако поради некоја причина на проблемот треба да се појават, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние со задоволство ќе ви помогне.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
HOFFEN
Материјал:
Челик
Големина:
Thickness
Тип:
воздухот се пропустливи

Купувачи како што избираат