.

.

Вратата Замав Прашка Ропство Евтини Секс Мебел Секс Замав Топла Смешно Виси Љубов во Расположението за Парови Возрасни Секс Производи

Вратата Замав Прашка Ропство Евтини Секс Мебел Секс Замав Топла Смешно Виси Љубов во Расположението за Парови

Оценка на посетителот:

DEN 565.00 -5 %
DEN 595.20
Залиха
Достапно за нарачка


Ве молиме имајте во предвид : нишалка има продава многу добро. Месечна продажба од околу 300pcs! Поради користење на супстандардни слика, продажни рекорди поставени на нула. Сега повторно да се покажат! Сега најниска цена, најдобар квалитет! Не пропуштајте средба.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени
во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува,
особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката
и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕН ГАРАНЦИЈА.Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Мора да се
кажи ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН
ГАРАНЦИЈА.Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Нека негативна или неутрална повратни информации е многу сериозна, ние сме сигурни дека ние може да го реши проблемот од вас пред да остави негативни
повратни информации.Сите мои проекти се со добар квалитет. Се надевам дека ви се допаѓа мојот стоки и услуги. Ве молам оставете ме позитивни повратни информации.
Ви благодарам многу!
Вашето задоволство е наша цел! !

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Големина:
free
Број На Модел На:
слободни
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
VAHPPY
Материјал:
Најлон + Сунѓерот
Непристојни Слика:
No
боја:
Црна
својства на производот:
секс на производот Неколку возрасни
За луѓето:
Маж и жена возрасни
Тежина:
400g
Преносливост:
лесно

Купувачи како што избираат