.

.

wholesal 6000pcs 20 AWG 0.75mm2 Изолирани Кабелот Крајот Терминал Жица Ferrules E7508 Црвено, Зелено, Жолто и Сино Бела Црна

wholesal 6000pcs 20 AWG 0.75mm2 Изолирани Кабелот Крајот Терминал Жица Ferrules E7508 Црвено, Зелено, Жолто

Оценка на посетителот:

DEN 1536.00
Залиха
Достапно за нарачка

ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас .
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1.75 mm2
- 9 AWG : 20
- 10 Пакет : Polybag
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба. )Предмети се испраќаат од кина.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса.
Контактирајте со НАС
1.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!
.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS , DHL, повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.0 mm
8 Жица Големина : 0.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Добредојдовте на нашата Продавница
Многу од 6000 Парчиња. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
Црвено 1000pcs
Зелена 1000pcs
Жолта 1000pcs
Сина 1000pcs
Бела 1000pcs
Црна 1000pcs
1 Име на Производ : PVC Изолација Bootlace Ferrules
2 Точка Бр : E7508 Црвено, Зелено, Жолто И Сино Бела Црна
3 Материјал на Тело : Чист Бакар
4 Површина : Калај-Обложено
5 Материјал на Изолација : ПВЦ
6 Боја на Изолација : Црвено, Зелено, Жолто и Сино Бела Црна
7 Должина на Чист Бакар : 8. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Crimp Терминал
боја:
Црвено, Зелено, Жолто И Сино Бела Црна
КОЛИЧИНА:
6000pcs/многу

Купувачи како што избираат