.

.

25cm NICI Шума Тигар Кадифен Играчки, Бебе Подарок, Детска Играчка трговија на Големо со Бесплатен Превозот

25cm NICI Шума Тигар Кадифен Играчки, Бебе Подарок, Детска Играчка трговија на Големо со Бесплатен Превозот

Оценка на посетителот:

DEN 393.00 -9 %
DEN 431.52
Залиха
Достапно за нарачка


Бренд нови
Mearsurement : околу 25см за кадифен,
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Направени од високо-одделение мека кадифен. Сите на нов материјал.
Одличен подарок за некој посебен
Одлично за собирање
Може да биде машина за перат и фен
Може да се испраќаат веднаш
Објектот останува во пушите, пет-слободен средина
Објектот е исто така на располагање за промет на големо, е-мејл мене за детали
Ние ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција. Ве молиме купување сигурни!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
не-домашни миленичиња
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
2-4 Години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
тигар
Број На Модел На:
S,M,L
Форма:
Животни
Тема:
NICI

Купувачи како што избираат