.

.

НОВА рачно изработени Дрвена Кукла Куќа Играчки Со Мебел Монтажа DIY Минијатурен Модел Комплет Деца Возрасни Убавина Подарок За Девојка Жени

НОВА рачно изработени Дрвена Кукла Куќа Играчки Со Мебел Монтажа DIY Минијатурен Модел Комплет Деца Возрасни

Оценка на посетителот:

DEN 1486.00 -14 %
DEN 1727.52
Залиха
Достапно за нарачка


Име на производ : млеко чај продавница
Надворешниот големина : за 26 * 21 * 8 cm
Заврши големина : за 23 * 20.9 * 18.4 cm
Производ тежина : 1.5 КИЛОГРАМИ
Пакувањето на производот : исклучителен подарок кутија
Додатоци производи : дрвени кат, светилки и фенери, мали мебел секоја соба (текстил, пластика, дрво, јун хартија)
>>За нас 1. Ние сме сигурен онлајн веледрогерија, каде може да се купи Кина производи со висок квалитет, прифатлива цена и професионален сервис. 2.Имаме долгогодишна соработка со многу земји во светот ; и да добијат многу добра оценка.Ние го правиме нашата моќ за да се исполнат барањата на клиентите. 3.Нашите Продавници може да биде мало или големо, ако ви треба голем број на производи, или надеж дека долгорочна соработка, можете да контактирате со нас, ние ќе има персонал за да ве контактираме. >>Пратката 1. Во светот превозот. Ние само брод да се потврди адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. 2. Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат. Ние ќе замине на детални пораки на донесувањето и пакет за вас. 3. Русија е клиент, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме Русија, кога ќе ги нарачате.бидејќи Русија е поштенски треба. >>Плаќање 1. Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. 2. Вкупна Цена за плаќање вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето). Ве молиме имајте во предвид : S&H не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. 3. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (Боја, Пакети, Вредноста на Декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата. Нарачки ќе бидат обработени во рок од 24 часа на потврди за плаќање. >>Повратни информации 1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било каков проблем, ние секогаш сме подготвени да одговорат и поддршка. Ви благодариме! 3. Ако имате било какви предлози или прашања можете да не контактирате преку е-маил, или оставете порака.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
FILEXALLEN
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
8-11 Години
Димензии:
23*20.9*18.4 cm
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Dollhouses

Купувачи како што избираат