.

.

1pcs 22mm Водоотпорен Еден Стан Круг од не ' Рѓосувачки Челик Метал Притисни Копче за Префрлање Црвено Жолта Сино Зелена Црна, Сребрена Автоматско Ресетирање

1pcs 22mm Водоотпорен Еден Стан Круг од не ' Рѓосувачки Челик Метал Притисни Копче за Префрлање Црвено Жолта

Оценка на посетителот:

DEN 239.52
Залиха
Достапно за нарачка


3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Пакет Вклучуваат : 1pcs Префрлате
Принцип : Автоматско Ресетирање; Притисни е да се јавите, Нека оди е да одделување
Бои : Црвена,Жолта,Сина,Зелена,Црна,Сребрена
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.И корисни коментари за други клиенти.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.
Време на испорака само за референца.Ние ќе процесот секоја parcelss.

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Жолта
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
УЛ,CE,CCC
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Бренд Име:
HJUN
Карактеристики:
Еден
Број На Модел На:
22mm push копчето префрлате
Гаранција:
10 години
боја:
Црвена,Жолта,Црна,Зелена,Сина,Сребрена
Максимален Напон:
250V AC/DC
Степен на заштита:
IP67, >10g
Минимално Оптоварување Е Применливо:
5V AC/DC, 1mA
Контакт материјал:
сребро позлатен
Температурата На Работа:
-25°C до +55°C
Оперативен Влажност:
45 85% RH
Контакт Отпор:
50MΩ максимум
Отпорност На Изолација:
100MΩ минимум (500V DC megger)
Електрични живот:
100,000 операции минимум (во полна оценет оптоварување)

Купувачи како што избираат