.

.

Лето Шамија Жените Paisley Shawls и Шалови Свила Pashmina со Копчето Sunshading 160CM X 100CM Различни Стил

Лето Шамија Жените Paisley Shawls и Шалови Свила Pashmina со Копчето Sunshading 160CM X 100CM Различни Стил

Оценка на посетителот:

DEN 287.00 -40 %
DEN 478.56
Залиха
Достапно за нарачка

Лето Шамија Жените Paisley Shawls и Шалови Свила Pashmina со Копчето Sunshading 160 CM X 100 CM Различни Стил
Добредојдовте на нашата продавница!
Ќе добиете 5% попуст попуст automaticly, ако купите 3pcs едно време!
Карактеристики :
1. Сонцето-сенчење, Air-condition Соба, Возење, Шопинг, Одете на Плажа, на Отворено, Мода Игра
2. Различни Стил, DIY Слободно
3. Зима Пролет Лето Autunm Марами
4. Фабрика Директни Цена
5. Меки се Чувствуваат, за Здрава Кожа, Трајни, Pocketable, Lingt
6. Модата жените, Paisley Дизајн
7. Секоја жена треба да ги има едно парче од шамија!
Спецификации :
Шамија Материјал : 100% Chiffon
Шамија Боја : Тиркизна, Топла Розова, Виолетова, Бела, Сафир, Беж, Сина, Розова, Зелена Трева, Аква, Светло Виолетова, Црна, Црна/ Беж, Лубеница-црвена, Портокалова, Црвена, Жолта
Својата Модна Choise!
Пакет :
1pc x Шамија
Детали
Paisley Дизајн, Етничка Мода, Бохемски Стил!
100% Chiffon, Супер Меки се Чувствуваат, Дише и Удобен за Вашата Кожа!
100% Точно Реална Слика! Само да се земе боја ви се допаѓа ^ ^
Тиркизна
Трева Зелена
Жешка Розова
Портокал
Сина
Виолетова
Светло Виолетова
Бела
Црна
Аква
Црвена
Пинк
Лубеницата Црвена
Sapphire
Жолта
Беж
Како да стилот тоа?
Дома
Во Автомобил
Одите На Шопинг
Зборовите на нашите почитувани клиенти
Наместо да се бараат по високи коефициенти, ние се залагаме за целосно задоволство на клиентите.Вашиот признавање е она што ги грижи најмногу.
1. Ако не сте задоволни со нашата објект и услуга, ве молиме оставете ни пет ѕвезди повратни информации!
2. Ве молиме контактирајте со нас преку Порака, или "Контакт Сега". Може ли да ве молиме не остави никакви негативни повратни информации? Ве молиме контактирајте со нас за решение^^ Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот и ќе ги задоволи побарувачката : )

Карактеристики на предлогот

Големина:
160CM x 100CM
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Chiffon
Марами Должина:
135cm-175cm
Број На Модел На:
Лето Шамија SS119
Марами Тип:
Pashmina
Шаблон Тип:
Paisley
Големина:
160CM*100CM (±2CM)
Функција:
Sunshading
Шема:
Paisley
Обработка на владата:
Печатење
боја:
Црвена, Сина, Жолта, Розова, Тиркизна, Црна...

Купувачи како што избираат