.

.

Отворено Кампување Пикник Садови од не ' Рѓосувачки Челик Виткање Вилушка и Лажица Садови

Отворено Кампување Пикник Садови од не ' Рѓосувачки Челик Виткање Вилушка и Лажица Садови

Оценка на посетителот:

DEN 123.00 -15 %
DEN 144.96
Залиха
Достапно за нарачка


3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Карактеристики на предлогот

Расположливиот:
No
Стил:
Отворено
Со Кулер Торба или Не:
No
Модел:
отворено садови
Вода Прочистување Методот:
Никој
Прочистување Методот:
Никој
Капацитет:
1
Може да се Одржи во Врела Вода или Не:
Не Е Применливо
Со прибор за на маса или Не:
Yes
Слама Должина:
Никој
торба стил:
чанта
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Капацитет:
0.5 L
Пати:
Yes
Изглед:
Бубрезите Форма
Тип:
Нож/Вилушка/Лажица

Купувачи како што избираат