.

.

6mm Ѓердан Хривнија Сет За Мажи Пченица Синџир жолто Злато Исполнет Нерѓосувачки Челик Синџир Мажите Накит трговија на Големо S2166G

6mm Ѓердан Хривнија Сет За Мажи Пченица Синџир жолто Злато Исполнет Нерѓосувачки Челик Синџир Мажите Накит

Оценка на посетителот:

DEN 312.00 -50 %
DEN 623.04
Залиха
Достапно за нарачка

Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас.Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода областа, вклучувајќи ги и паричници, модни накит, облека и така натаму .
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас.
Нашите производи се направени со најдобри жолта вистински злато/платина позлатен техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Ви благодариме за вашата поддршка!
Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Стандарден пакет е како на следната слика.
Предмети со цел ќе биде предаден во рок од 2 дена по уплатата е завршен. Добредојдовте на скенирање и да се купи! За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог. Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму. Ви благодариме за разбирањето.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.
Чувајте ги вашите накит повеќе permant со следниве аспекти :
Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.ТОПЛА ПРОДАЖБА
Ако сакате да се купи слични производи, ве молиме кликнете на следните слики :
Стил : мода накит, ѓердани хривнија накит сет Материјал : жолто злато позлатен, 316 L не ' рѓосувачки челик, со висок квалитет црна позлатен пиштол Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 синџир ѓердан, 1 нараквица, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Бесплатен превозот за сите нарачки.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Бренд Име:
GPUNK
Обликотшема:
Круг
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 хривнија + 1 ѓердан
Метали Тип:
Злато Позлатен
Број На Модел На:
S2166G
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат