.

.

Африкански животни слон слика на платно пејзаж Без Рамка

Африкански животни слон слика на платно пејзаж Без Рамка

Оценка на посетителот:

DEN 2304.00 -20 %
DEN 2879.52
Залиха
Достапно за нарачка

Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин.
Ние брод на производот да U. Ви благодариме!
2. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо.Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
По услуга :
Ако не можете да добиете пакет во 30 дена ,ве молиме да комуницираат со мене. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. Ние сакаме да бидеме задоволни со купувањето и ќе должно да работат со вас.
Ако не сте добиле вашиот пакет како што е нашата прогласување во описот, ве Молиме контактирајте ме пред сакате да ја напуштат повратни информации, ние може да се вратат парите или испраќање содржина како ваш избор.
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата.Купувачи се одговорни за ваквите обвиненија.?Ако не сте сигурни, тогаш ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат. ако имате повеќе прашања или requir ement на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет. EMS : 7 до 15 дена
3.
Забелешка :
Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција.
За Повратни Информации :
Ние го поздравуваме можност за размена на Повратни информации со вас како еден од нашите многу купувачи.
Испорака детали
Ако имате намера да ја понудата за повеќе од 1 предмет, тогаш ние можеме да брод нив заедно.
Испорача elucidation
Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови.
Материјал Платно Печатење со Квалитет на рејтинг AAAA+ Висок квалитет.
Маслото Рака се Протегала и врамени Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено.Јас ќе ти задоволен,Ова е моето ветување.И ако добиете објектот ,пред да ме напушти повратни информации,имате било unpleased работи,ве молиме да комуницирам со мене, јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни со време.
Сите предмети ќе бидат испратени на светот во рамките?3 работен ден преку Кина Пост e Packet / Поштенски Воздух Mail.
Куповна цена не покрива било применлив данок или должност која може да биде обвинет од страна на царинската управа . Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба.Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска. Па ве молиме да бидете цел да се осигура вашата адреса во Ebay е уредна и валидна. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект .
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови. Големина Големина=24 X36inch
(без влошки, без рамка) Раб Задржани огледало работ 3-5cm време на Испорака
1.И Ако не сте задоволни со мојата услуга или мојот објект ,ве Молиме да комуницирам со мене во време,јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни. преку Кина Поштенски и USPS e Packet која може да се проследи на сајтот?на USPS.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
ткаенина ткаенина
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
ААА
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Бренд Име:
EASTCODE
Поддршка База:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Купувачи како што избираат